Historia OFERTA SPRZEDAŻY  ZABAWA KARNAWAŁOWA 19.01.08r.  Przyjęcia weselne  Galeria  Opis  Dojazd


 

Oferta sprzedaży/dzierżawy:

-oferujemy do sprzedaży budynek Pałacu  oraz otaczającego go parku


-obiekt spełnia warunki aby zaadoptować go jako centrum szkoleniowe, klinikę medyczną ,  dom opieki,  ekskluzywny ośrodek SPA, czy  historyczną rezydencję,

-biorąc pod uwagę położenie i sąsiedztwo Pałacu idealnie nadaje się on również na ośrodek leczniczy medycyny naturalnej (wczasy odchudzające, diety oczyszczające)

Dodatkowe możliwości:
-jest  możliwość  budowy oficyny na terenie przypałacowego parku
(oficyna z 15 pokojami, salą konferencyjną, pełnym zapleczem  potrzebnym do funkcjonowania hotelu)

- w przypadku dzierżawy cena do negocjacji
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:
601 580 095


 

 

Pałac w Czempiniu został wzniesiony w końcu XVII w. Odbudowywany i przebudowywany był w latach 1729-1739, kiedy to dodano galerie i skrzydła boczne wraz z wieżami przejazdowymi. Meble z dawnej epoki, tykające stare zegary wprowadzają nas w atmosferę minionych wieków.

Pałac leży w otoczeniu pięknego parku o pow. 4,13 ha

z zachowanymi alejami lipowymi. Jest to idealne miejsce do organizowania imprez plenerowych: ogniska, mecze piłki nożnej, przejażdżki rowerami, wszelkiego rodzaju zabawy sportowo-rekreacyjne itp.

W pałacu znajduje się10 sal konferencyjnych: na parterze 3 sale, na pierwszym piętrze 7 sal konferencyjnych. Wszystkie wyposażone są w sprzęt szkoleniowy. Dodatkowo do dyspozycji gości na antresoli poddasza oferujemy salę freskową mieszczącą 60 osób.